DGI
Stroj DGI je piezoelektrická veľkoformátová solventná tlačiareň, ktorej výsledkom sú žiarivé farby so širokým gamutom na báze CMYK. Je vhodná pre tlač do exteriérov bez ďalšej úpravy so zárukou odolnosti na dva roky. maximálna šírka tlače je 2,48m. Stroj potláča širokú škálu materiálov, od fólií, billboardových papierov cez plachtoviny, sieťoviny ... rozlíšenie 200 dpi.

JV3 MIMAKI
Mimaki je šesťfarebná piezoelektrická solventná tlačiareň. Rozlíšenie 1440 dpi, s maximálnou šírkou potlače 155 cm. Potláča samolepiace fólie, billboardové papiere, papiere pre cityligty, plachtoviny, textil, vlajky, sieťoviny, tuhé PVC a polyester.

Zákazník má možnosť vybrať si zo širokej ponuky materiálov, na ktoré tlačíme.
* Štandardné samolepiace fólie
* Liata samolepiaca fólia
* Plachtoviny
* Translucentné samolepiace fólie
* Reflexné samolepiace fólie
* Perforované fólie
* Billboardový papier
* Papier
* Sieťovina
* Vlajkoviny
* Obrusovina
* Samolepiace fólie a autoplachty

FTP prístup
Ako doplnkovú službu k veľkoplošnej tlači ponúkame možnosť zasielať podklady prostredníctvom internetu s použitím protokolu FTP.

Podkladmi môžu byť vektorové, bitmapové aj zmiešané súbory vo formátoch Adobe PostScript (*.ps), Adobe Acrobat (*.pdf), Encapsulated PostScript (*.eps), Adobe Ilustrator (*.ai), TIFF (*.tiff), Adobe Photoshop (*.psd).

V záujme minimalizovania objemu dát podkladov a zároveň pri využití možnosti kvality tlače stroja, dovoľujeme si odporučiť nasledovné parametre podkladov v bitmapových a zmiešaných formátoch:
* pre plochy do 1 m2 je vhodné použiť rozlíšenie do 150 dpi (pri použití 75 dpi prichádzame o kvalitné vykreslenie malých detailov, ktoré sa rozmažú),
* pre plochy do 5 m2 je vhodných 75 dpi,
* pre plochy do 15 m2 je vhodných 40 dpi,
* pre plochy do 60 m2 je vhodných 20 dpi,
* pre plochy nad 60 m2 určujeme individuálne.

Uvádzame rozlíšenie v mierke 1:1. Pri určovaní týchto hraníc vychádzame z predpokladu, že čím je väčšia plocha výtlačku, tým väčšia je vzdialenosť pozorovateľa od neho a tým menej detailov je pozorovateľ schopný rozoznať. Samozrejme v špeciálnych prípadoch je možné odôvodniť použitie podkladov s vyšším rozlíšením. Taktiež je možné tlačiť aj s nižším rozlíšením avšak nie v optimálnej kvalite. Akékoľvek otázky ohľadom podkladov, prosíme, konzultujte s našimi pracovníkmi.